Графік роботи:

ПН - НД: 09:00–18:00

Без вихідних

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Автомобільні аксесуари для телефонів та планшетів

Автомобільні аксесуари для телефонів

При керуванні автомобілем дуже важливо забезпечити безпеку на дорозі. Найкращий варіант – створити для цього всі необхідні умови, щоб під час поїздки нічого не відволікало водія та не створювало дискомфорту. Найчастіше це стосується мобільних телефонів, оскільки є невід'ємною частиною нашого життя. Подивитися напрямок руху, відповісти на дзвінок/повідомлення, переключити музику – всі ці дії здатні призвести до втрати концентрації уваги та виникнення аварійної ситуації на дорозі. Крім того, використання мобільного телефону за кермом, тримаючи його в руках, може призвести до штрафу або навіть позбавлення прав водія на довгий час. Саме тому краще використати спеціальні автомобільні аксесуари для телефонів.

Важливість використання автомобільних аксесуарів для телефонів

Смартфони настільки міцно увійшли в наше повсякденне життя, що ринок аксесуарів почав стрімко розвиватися, щоб реагувати на цей попит, що зростає. Однак важливо зауважити, що використання смартфона під час водіння може бути дуже небезпечним та протизаконним. Тому найкращим рішенням під час водіння є встановлення спеціальних аксесуарів в автомобілі. Йдеться про мобільні власники, які виконують безліч важливих функцій.

Насамперед, такі власники забезпечують безпеку під час водіння. Немає необхідності брати мобільний пристрій до рук у випадку, якщо надійшло повідомлення або хтось дзвонить. Досить просто натиснути кнопку на екрані (а в деяких моделях телефонів досить просто голосової команди для виконання дії).

Ще однією вагомою перевагою автомобільних власників є те, що за їх допомогою смартфон можна зручно розташувати та використовувати як навігатор. Ви можете стежити за маршрутом, не відриваючи при цьому погляду від дороги. Це дуже зручно та, головне, безпечно.

Серед інших об'єктивних переваг використання цих аксесуарів варто виділити таке:

 • організація простору в автомобілі. Використання спеціальних тримачів допомагає підтримувати порядок у салоні, уникаючи безладу від випадково розкиданих пристроїв;
 • запобігання пошкодженню пристроїв. Утримувач запобігає падінню смартфона та надає надійну підтримку, що допоможе знизити ймовірність пошкодження пристрою під час руху;
 • Підвищення концентрації уваги водія. Використання тримача допомагає йому зосереджуватись на керуванні автомобіля, не відволікаючись від пошуку телефону;
 • дотримання законів. У багатьох країнах існують закони, які забороняють використання телефонів у руках під час водіння. Використання тримача дозволяє дотримуватися цих правил.

Таким чином, аксесуари для телефонів в автомобіль - це найкраще рішення як для далеких, так і для коротких поїздок. Загалом можна відзначити, що такі власники сприяють безпеці та зручності водіїв під час водіння.

Чим відрізняються автомобільні аксесуари для телефонів?

Враховуючи те, що автомобільні тримачі для смартфонів мають великий попит, виникає потреба у виборі найбільш відповідного варіанту. Тут важливо визначитися із тим, чим між собою відрізняються автомобільні тримачі для смартфонів. З огляду на це можна виділити кілька важливих критеріїв.

Перший критерій - тип тримачів:

 • вакуумний. Тут використовуються присоски для кріплення до скла або панелі;
 • магнітний;
 • вентиляційний. Кріпиться на вентиляційні отвори в автомобілі;
 • присосувальний. Кріпиться за допомогою присосок до різних поверхонь у салоні.

Другий фактор полягає в регулюванні та гнучкості. Тут можна виділити утримувачі з можливістю повороту та регулюванням розміру. Багато видів власників можуть бути регульованими для різних розмірів смартфонів.

Усі аксесуари також відрізняються між собою механізмом кріплення. Найпопулярнішими є присоски та затискачі. Сюди також належать магнітні кріплення, що дозволяють утримувати смартфон без будь-яких інших додаткових затискачів.

Відрізняються також матеріали та дизайн. На ринку представлені пластикові та металеві тримачі. Перші відрізняються легкістю та доступністю, другі – міцністю та надійністю. При цьому варто зазначити, що металеві аксесуари є важчими за вагою.

Деякі моделі також мають додаткові функції. До них відносяться:

 • безпровідна зарядка;
 • вбудовані датчики.

Враховуючи таку широку різноманітність, виникає потреба у виборі найбільш слушного варіанту.

Популярні види автомобільних аксесуарів для телефонів

На сучасному ринку можна знайти безліч різних видів аксесуарів для телефону. Вони відрізняються як своїми функціональними особливостями, і зовнішніми видами, способом кріплення. Загалом можна виділити такі різновиди:

 • затискач-утримувач для вентиляційної решітки. Це один з найчастіше використовуваних автомобільних тримачів для телефонів. Встановити кріплення так само просто, як і затискач, який кріпиться до вентиляційного отвору. Розташований у вентиляційних решітках поруч із кермом, телефон зручний у користуванні та не погіршує оглядовість. Недоліком є підтримка, яку не рекомендується використовувати під час увімкненого обігріву, щоб уникнути перегріву мобільного телефону. Він також обмежує вихід кондиціонованого повітря, частково закриваючи вентиляційні ґрати;
 • магнітний утримувач. Він оснащений спеціальним потужним магнітом, що утримує мобільний телефон на одному місці без необхідності подальших маніпуляцій. Здійснюється це завдяки спеціальній магнітній наклейці. Його великою перевагою є простота встановлення як опори, так і мобільного телефону. Крім того, він не погіршує видимість, що робить його дуже зручним для виконання інструкцій з навігації та відповіді на дзвінок;
 • затискна опора для панелі приладів. Популярність такого виду пояснюється максимальною зручністю. Перебуваючи на панелі приладів, між кермом і дорогою, при його використанні не потрібно відривати погляд від дороги. Його можна розмістити над панеллю приладів або, навпаки, під нею;
 • із можливою підтримкою бездротової зарядки. Головною перевагою цього автомобільного власника для телефону є те, що ви можете заряджати телефон без підключення його до мережі;
 • затискна опора із обертанням на 360 градусів. Це один із найкращих варіантів, якщо ви звикли використовувати мобільний телефон як вертикально, так і горизонтально для роботи з різними положеннями. Мобільний телефон кріпиться до опори за допомогою регульованого під кожен пристрій затиску, який обертається на 360 градусів, а сама основа кріпиться за допомогою присоски на панелі приладів на висоті коробки передач або збоку;
 • тримач для мобільного телефону на дзеркало заднього виду. Ще одне місце, де можна розмістити утримувач для мобільного телефону – це центральне дзеркало заднього виду.

Кожен варіант має як свої переваги, так і недоліки, тому важливо уважно розглянути та вивчити усі моделі. Часто важливо орієнтуватися не лише на ціну, а й на зовнішній вигляд та зручність, оскільки не завжди висока вартість означає якість та надійність.

Що потрібно для вибору автомобільних аксесуарів для смартфонів?

При виборі утримувача для вашого телефону в машину, перш за все, визначтеся з типом утримувача - вакуумний, вентиляційний, магнітний або інший. Переконайтеся, що він сумісний з вашим смартфоном за розміром та вагою. Крім того, вам потрібно вирішити, куди краще встановлювати тримач – на скло, вентиляцію чи іншу поверхню. Тут також важливо враховувати можливості вашого автомобіля.

Не менш важливим моментом є можливість регулювання зручності використання. На це потрібно звернути особливу увагу, тому що в іншому випадку ви відчуватимете дискомфорт під час користування своїм смартфоном при водінні. Також виберіть матеріал, який відповідає вашим уподобанням.

Якщо вам відіграють важливу роль додаткові функції, такі як бездротова зарядка, варто врахувати їх наявність. І останнє, перегляньте відгуки інших користувачів та актуальні рейтинги для оцінки надійності та задоволеності покупців.

У разі комфорту та зручності ціна має грати практично останню роль. Це пов'язано насамперед з безпекою водія. Купуючи автомобільний аксесуар, встановіть його таким чином, щоб він не закривав вигляд і не відволікав вас від дороги. Важливою також є якість кріплення. Основа не повинна відкріплюватись, а надійно сидіти на поверхні. В іншому випадку є дуже великий ризик того, що кріплення відпаде разом із вашим телефоном під час їзди за кермом. Це створить додаткові проблеми та незручності. Враховуючи всі вищезгадані фактори, ви легко можете вибрати ідеальний варіант, враховуючи те, що саме ви хочете.

Запитання-відповіді:

1) Чи можуть автомобільні аксесуари захистити телефон під час різкого гальмування?

- Конструкція спеціальних аксесуарів для телефонів в автомобіль зроблена з урахуванням можливих навантажень та стороннього впливу. Враховуючи це, такі вироби з високою ймовірністю зможуть захистити ваш мобільний пристрій у разі непередбачених ситуацій.

2) Чи можна тримачі відкріпити та заново закріпити?

- Залежно від конкретного виду тримачів вони мають різні варіанти кріплення до поверхні. При цьому більшість виробів передбачають можливість повторного кріплення без втрати своїх основних якостей.

3) Які мобільні тримачі вважаються найнадійнішими?

- Утримувач-фіксатор вважається найпопулярнішим на сьогоднішній день. Він відрізняється надійністю, міцністю, також легким методом кріплення до поверхні.

4) Чи залишаться сліди на склі та іншій поверхні від мобільних тримачів?

- На склі не залишаються сліди ні від присосок, ні від клею, оскільки мобільні тримачі спеціально створюються з урахуванням цих моментів. Таким чином, ви можете без проблем кріпити їх до поверхні, не переживаючи, що з нею щось станеться.

5)  Чи можна на мобільні аксесуари прикріпити планшет?

- Більшість мобільних аксесуарів передбачають кріплення виключно смартфонів. Тому для планшета найкраще придбати додатковий утримувач, призначений для цього.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору